CK Víkend PLUS lyžařské zájezdy

img
  aktualizace 31.08.2020

  Informace k lyžařské sezoně 2020/2021:


  Vážení klienti, přátelé lyžování,
  v tomto čase jste v minulých letech dostávali náš tištěný katalog lyžařských zájezdů a současně byl spuštěn prodej zájezdů na internetu. To, že se tak letos ještě nestalo a že uplynulé události nás velmi zasáhly neznamená, že by CK koronavirusovou krizi nepřežila.
  Zkušenosti z krize cestování, aktuální situace u nás i ve světě, postoj vlády a masáž sdělovacích prostředků nás ale nutí zamyslet se nad tím, jak dál.
  Domníváme, že jak pro klienty, tak i pro CK bude nejlepší zájezdy sice připravit jako obvykle, ale s prodejem ještě počkat, jak se situace vyvine.
  Výhodu můžete spatřit v tom, že nebudete tak muset již v těchto dnech řešit otázku, zda si koupit zájezd do vašeho oblíbeného hotelu a zaplatit zálohu, nebo počkat a riskovat, že se zájezd vyprodá.
  Chceme vás ujistit, že v připravované nabídce budou prakticky všechny destinace a ubytovací kapacity, na které jste zvyklí, včetně oblíbených hotelů Cristallo, Bezzi, Fantelli, Della Torre, Silvestri, Barance, Giglio Rosso, Monte Maggio a dalších. S většinou zahraničních partnerů máme termíny zájezdů již dohodnuty, nebo se na tom pracuje.

 • tištěný katalog letos vydávat nebudeme
 • o termínu zveřejnění nabídky vás budeme informovat na této stránce a také e-mailem, a to zhruba s týdením předstihem
 • předpokládané zahájení prodeje - říjen

 • Doufáme v pozitivní vývoj a tešíme se první sníh!
  kolektiv CK Víkend Plus a Martin Jindrák
 Bez Dolomit nemůžeme být - náš letní výšlap na Gitschberg (20.7.2020)
Ing. Martin Jindrák - CK Víkend PLUS, Valdecká 84, 268 01 Hořovice, tel. 311 510 136     webdesign: Martin Jindrák